Творчий БіЕМ

Король бальних танців

Не так часто можна зустріти юнаків, які захоплюються хореографією, а бальною ще рідше! Цей чарівний вид танцю притаманний тільки справді чутливим та романтичним натурам. Але в нашому університеті навчаються найталановитіші студенти, тому хочемо познайомити вас з Акіменко Ярославом, студентом спеціальності «Фінанси та облік в підприємництві» 1-го курсу.

Акіменко Ярослав, студент спеціальності «Фінанси та облік в підприємництві»

Акіменко Ярослав, студент спеціальності «Фінанси та облік в підприємництві»

FB: Ярослав,розкажи, будь ласка, як давно ти займаєшся творчістю?

Ярослав: Творчістю займаюсь з 5 років. Тобто на сьогодні вже 13 років, але це точно не кінець (Посміхається).

FB: Що в дитинстві стало поштовхом займатися бальними танцями?

Ярослав: все дуже просто – мама відвела мене на цей вид спорту в «10 dance_sumy». Мені не одразу він сподобався, але з часом моя думка дуже змінилася. Я їй дуже вдячний, адже тоді почалась ця історія довжиною вже в 13 років!

FB: Що для тебе є мотивацією займатися так довго? Є якась ціль?

Ярослав: Так, звісно. Мене мотивує, коли я займаю призові місця, адже це показник того, що старання не марні й приносять великі успіхи. А ще емоції від занять не можна зрівняти ні з чим, це шалений запал енергії та адреналіну.

FB: Як багато часу ти витрачаєш на репетиції? І як часто?

Ярослав: Репетиції кожного дня, приблизно по 3-4 години. Але кожна репетиція це вже як ритуал, без неї ніяк (Сміється). Напевно, як і у кожного були переломні моменти, коли хотілося кинути, але шкода свій труд і такий довгий і важкий шлях.

FB: Чи не заважають танці навчанню? Встигаєш поєднувати?

Ярослав: Не можу сказати, що вони заважають. Можливо, деколи і є якісь труднощі, але загалом мені вдається поєднувати  моє хобі з навчанням, хоча й вони дуже різні. У мене дуже добре розпланований графік, тому навчання не заважає тренуванням і навпаки.

FB: Скільки нагород вже маєш? Якими пишаєшся найбільше?

Ярослав: Нагород досить багато, тому важко порахувати, але є одна, якою я пишаюся найбільше і яка мотивує мене йти тільки вперед. Це нагорода за зайняте друге місце на чемпіонаті України у 2014 році в Києві. Я був дуже задоволений, адже я довго і старанно готувався до цих змагань.

FB: Чим займаєшся у вільний час?  Чи маєш ще якесь хобі?

Ярослав: Не знаю навіть, що мене може цікавити так, як танці. Загалом вільний час проводжу з друзями та з родиною. Іноді правда захоплююсь риболовлею та полюванням.

FB: Які цілі і плани в танцювальній сфері ти для себе ставиш на майбутнє?

Ярослав: Є у мене одна мрія! Дуже хочу потрапити на змагання в Англію, які називаються “Blackpool Dance Festival”. Це перший і найвідоміший у світі щорічний бальний танцювальний конкурс міжнародного значення.

 FB: Твої друзі, сім’я підтримують тебе в тому, чим ти займаєшся?

Ярослав: Так, сім’я підтримує дуже сильно, друзі також не байдуже ставляться до мого захоплення. Взагалі, якщо говорити про майбутнє, то батьки віддають перевагу танцям, але я жодного разу не жалкую, що вступив саме на цю спеціальність та в цей університет.

Бажаємо Ярославу, щоб його мрія якнайшвидше реалізувалася й ми пишалися ще більше, що в нашому університеті навчаються такі талановиті, різнопланові та творчі юнаки!

Студентка Анна Мукоріз