СПОРТИВНИЙ БіЕМ

 
   

Студентка, спортсменка і просто красуня!


Знайомтеся з нашою новою героїнею спортивного БіЕМу, студенткою 1-го курсу спеціальності «Економіка і бізнес»  Удовенко Катериною, яка є кандидатом в майстри спорту України з пляжного волейболу.
В кінці вересня вона завоювала срібну медаль Всеукраїнських студентських пляжних ігор.
Катерина Удовенко, студентка спеціальності "Економіка і бізнес", кандидат в майстри спорту України з пляжного волейболу

Катерина Удовенко,
студентка спеціальності “Економіка і бізнес”, кандидат в майстри спорту України з пляжного волейболу

FB: З чого все почалось? Чому саме пляжний волейбол став вашим початком?

Катерина: Перший крок у пляжний волейбол я зробила, коли мені було 8 років. Я відразу вирішила, що пляжний волейбол – це моє. Бо, на щастя, я маю приклад та наставника — мою сестру Дашу.

Ось як це пам’ятає сестра Катерини, Дар’я Ковальова (Удовенко), майстер спорту України з пляжного волейболу:

Дар’я: Пам’ятаю її початкові кроки у “пляжці” (жарг. – “пляжний волейбол”). Водила її за руку на перші тренування, коли була зовсім маленькою. А перший її турнір на дорослому рівні грали разом у парі у 2019 році.
Слідкую за її успіхами. Завжди дивлюся трансляції змагань (якщо є), а потім разом аналізуємо ігрові моменти. У Каті чудові перспективи! Головне – працювати на максимум та мати підтримку партнера і тренера. Цього літа Катя зіграла свої перші міжнародні турніри, а я не з чуток знаю, як це мотивує розвиватися.

FB: Чи є якісь здобутки з даного виду спорту?

Катерина: Я приймала участь в багатьох турнірах та змаганнях, наразі більше у вікових. Багато разів була призеркою та переможницею міських і обласних змагань, призеркою чемпіонатів України у різних вікових групах.

FB: Чи були поразки на вашому шляху? Що вони для вас означали?

Катерина: Звичайно, було багато складних поразок, але вони постійно дають поштовх до змін і велику мотивацію.  Хоча бувають моменти, коли опускаються руки. Але поразка означає для мене одне — над собою потрібно працювати.

FBРозкажіть про поради, які давали вам ваші наставники.

Катерина: Кожну гру я відчувала підтримку в словах: багато працюй, бери на себе ініціативу, грай кожен м’яч як останній, підтримуй свого партнера на корті.

FBЩо вас мотивує займатися спортом?

Катерина: Мотивують насичені цікаві ігри, навіть якщо програла; бажання стати найкращою; підтримка близьких та знайомих.

FB Опишіть свій шлях до мети 3 – ма словами

Катерина:

  • Бажання.
  • Тренування.
  • Сила (моральна та фізична).

FBЩо порадите майбутнім спортсменам?

Катерина: Якщо ви бажаєте досягти певних висот, ніколи не сумнівайтесь в собі та прикладайте максимум зусиль. У вас все вийде!

Ось, що про Катерину говорить тренер, Валерій Самодай (директор Центру пляжного волейболу СумДУ, тренер збірної України):

Валерій: Я тренував ще старшу сестру Катерини – Дашу. Зараз працюю з молодшою. Чудова і перспективна волейболістка. У 16 років стала срібною призеркою чемпіонату України серед дівчат категорії “до 18 років”. Хоч вона і молода, але вже тренується і змагається з дорослими спортсменками. Бачу потенціал, але найголовніше – бажання і важка праця.

                                                                     студентка Голик Тетяна

заступник директора зі спортивної роботи Гуменний Микола