Події

Золотий інтеграл 2021

Згадаймо 2020 рік: чи вистачило вам неповторних пригод, знаменних подій, запалу? «Золотий інтеграл», грандіозне дійство для новачків, тоді не відбувся.

Однак перерва не згасила вогників творчості та натхнення в серцях студентів – навпаки, молодь з подвійною рішучістю 10 грудня запалювала сцену СумДУ на «Золотому інтегралі 2021». Цьогоріч у конкурсі брали участь студенти не лише першого, а й другого курсів.

Щоб дізнатися про закулісся конкурсу та враження студентів, ми поспілкувалися з учасниками «Золотого інтегралу 2021» Єлизаветою Литюгою та Ростиславом Марутіним.

FB: Як довго тривала підготовка? Які репетиційні моменти запам’яталися? Чи виникали труднощі?

Єлизавета: Репетиції були тривалими, однак час минав дуже швидко. Ми співали, жартували, панувала атмосфера творчості, невимушеності. Складно було лише зібрати весь колектив разом, тому що в кожного своє життя, а конкурс усе ж таки займає більшу частину твого часу. Коли ти репетируєш по 9 годин, це може набриднути, однак, коли підготовка завершена, ти починаєш сумувати за цими моментами. Усі учасники «Золотого інтегралу 2021» стали для мене не просто друзями, а сім’єю.

Ростислав: Підготовка до «Золотого інтегралу» тривала досить довго. Наскільки я знаю, БіЕМ одним з перших почав відбір на участь у конкурсі (приблизно з жовтня), з того моменту ми почали збиратися на репетиції. Кожна репетиція – це окремий яскравий та веселий спогад у житті студента.

FB: Як створювався сценарій виступу нашого інституту?

Ростислав: Основу поклав студентський директорат, проте кожен міг висловити свою ідею та бажання чимось доповнити виступ.

FB: Тема цьогорічного конкурсу – «Мистецтво». Як БіЕМ її відобразив?

Єлизавета: Як на мене, мистецтво в нашій інтерпретації – це мистецтво любити, дружити, бачити деталі й не жити звичайним сірим життям.

FB: Які складові успішного виступу нашого інституту?

Єлизавета: Уміння організувати велику кількість людей, адже спільнота БіЕМу була найчисленнішою; також важливо було підібрати команду, яка створить атмосферу творчості та невимушеності.

FB: Опишіть свої емоції, враження від участі в «Золотому інтегралі».

Єлизавета: Емоції складно висловити, адже «Золотий інтеграл» – це щось неймовірне, особливо тоді, коли ти виходиш на сцену, виступаєш, чуєш вигуки підтримки з фан-зони БіЕМу – це надихає, мотивує й ощасливлює.

Ростислав: «Золотий інтеграл» – це безліч вражень та емоцій, які надовго залишаться в пам’яті. Для мене конкурс став найяскравішою подією за 2 курси, і думаю, що цю планку буде складно перевершити за наступні роки навчання.

FB: У чому секрет того, що «Золотий інтеграл» став головною позанавчальною подією СумДУ? 

Єлизавета: «Золотий інтеграл» об’єднує людей з однаковими інтересами, щоб разом створити щось нове й показати світові. Я впевнена, що дружба між учасниками конкурсу збережеться на роки. Крім того, участь у «Золотому інтегралі» – це шанс для багатьох талановитих студентів розповісти світові про себе.

Ростислав: На мою думку, саме ця подія зближує студентів усіх курсів (адже цьогоріч брали участь перші два курси, крім того, завжди поряд з нами були студкуратори з інших курсів) та дарує їм натхнення для подальшого розвитку в СумДУ.

Студентське життя – це не лише навчання, а й творчість, спорт, знайомства, дружба. «Золотий інтеграл» став знаменною подією, яка об’єднує студентів СумДУ у велику та дружну родину. Вітаємо учасників цьогорічного конкурсу та бажаємо їм незгасного натхнення, вдалої сесії та веселих канікул!

Студентка Олена Ісаєва

З використанням матеріалу: https://news.sumdu.edu.ua/uk/news/12299-nni-prava-peremozhets-zolotogo-integralu-2021.html