Персона

Вона може всіх організувати!!


Сьогодні ми розкажемо про людину з якою студенти зустрічаються найчастіше, бо вона опікується саме виховною роботою.
Знайомтесь, Мінченко Марія Генадіївна, доцентка кафедри маркетингу, заступниця директорки Інституту БіЕМ з організаційно-виховної роботи та дуже позитивна людина!
Мінченко Марія Генадіївна заступник директора з організаційно-виховної роботи

Мінченко Марія Генадіївна
заступник директора з організаційно-виховної роботи

 

FB: Розкажіть про Ваш шлях до посади заступниці директорки по роботі зі студентами? 

Марія: Моя історія почалася ще в шкільні роки, коли в старших класах я приймала участь у роботі шкільної ради. Потім були насичені студентські роки, де дуже цікавилася не лише навчанням (хоча і тут були перемоги у олімпіадах та конкурсах наукових робіт), але і проблемами організації та налагодження студентського самоуправління у закладах вищої освіти по всій Україні (практично рік у ролі депутатки Всеукраїнської студентської республіки). Насичено пройшла і аспірантура, де вже в 2 року викладання, захист, наукове життя. Цей етап також вважаю яскравим та насиченим, адже участь у творчих конкурсах чи спортивних змаганнях ніхто не відміняв. Наразі працюю викладачем на кафедрі маркетингу та обіймаю посаду заступниці директора ННІ БіЕМ з організаційно-виховної роботи.

FB:  Якими саме питаннями ви опікуєтесь?

Марія: Опікуюсь організаційною роботою го гуртожиткам, позанавчальною роботою, намагаюсь вирішувати питання, які виникають у наших студентів.

FB: Як вас можна знайти?

Марія:  Для наших студентів завжди на зв’язку 24/7 в соціальних мережах та усіх мессенджерах (+380500837502). А якщо є бажання поспілкуватись чи вирішити поточні питання, то рада всіх зустрічати в головному корпусі на 6 поверсі (кабінет 603) за адресою вул. Римського-Корсакова 2.

FB: ТОП- 3 питань з якими до вас звертаються студенти

Марія: Мені важко сказати які ТОП-ові питання я можу допомогти вирішити. Давайте спробуємо згрупувати за напрямками:

  1. Гуртожитки. Всі організаційні питання щодо поселення чи виселення, оперативне вирішення питань, які виникають по оплаті, прописці, виписці… «Фактично, створюємо умови, щоб наші БіЕМівці змогли дуже швидко заселитися до гуртожитків, або за потреби – виселитися. Тут роботи багато, але результат себе виправдовує…».
  2. Позанавчальний простір. Все, що пов’язано з організацією конкурсів, змагань, нашого улюбленого «Золотого інтегралу», випускних вечорів. «Мабуть, це той фронт роботи, який є найулюбленішим і коли наші виборюють перемоги, то емоції просто зашкалюють… Поряд з ними ти падаєш, встаєш і йдеш до перемог…»
  3. Партнерство з студдиректоратом БіЕМ – це дійсно окремий напрямок, в якому намагаюся максимально допомагати хлопцям і дівчатам у вирішенні їх робочих питань. Вони знають завжди, що поряд є я і зможу підстрахувати, проконсультувати, або просто порадити… «Не дозволяю опускати руки перед стіною, а стаю поряд і починаю розбирати її спільно…»

FB: Які переваги у спілкуванні зі студентами ви виділяєте?

Марія: Наші студенти – це нове покоління, яке не боїться викликів і перепон, вони одночасно монозадачні у своїх інтересах і відкриті для пізнання світу. Вони поважають старше покоління і не бояться відстоювати власну позицію. Цьому треба вчитися і не боятися переймати їх досвід.

FB: Поділіться планами на майбутнє щодо роботи зі студентами.

Марія: В найближчому майбутньому за умов послаблення карантинних обмежень хотілося б повернутися до запланованих заходів – спортивних змагань, квестів по місту, турнірів з мафії чи просто відкритих переглядів фільмів. Моя ідея полягає в тому, щоб наші хлопці і дівчата знайомилися, спілкувалися і насичували своє студентське життя яскравими кольорами власних емоцій…Впевнена, що цього хочуть і самі студенти, але поки ми відкладаємо всі наші зустрічі задля їхнього здоров’я та безпеки. Так правильно, і наші студенти це розуміють.

FB: Що порадите студентам під час навчального процесу та написання екзаменів?

Марія: Щодо екзаменів, то моя порада прозвучить банально «вчи серцем, відповідай очима і думай ротом». Відносьтесь до екзамену, як до останньої можливості ще раз систематизувати свої знання, щоб перейти до нового рівня навичків і знань, і тоді Ви побачите, що екзамен – не такий страшний, як його малюють…