Обличчя з обкладинки

Обличчя з обкладинки

Дехто каже, що студентське життя не може бути цікавим та багатогранним, але прийшов час познайомитись зі студентами-стипендіатами нашого університету, які стали героями постійної рубрики «Обличчя з обкладинки». Вони успішно проявляють себе в навчанні й мають неперевершені успіхи! Саме завдяки їм ми віримо, що студентське життя – це найкращий період, який дає не тільки змогу розвиватися, а й вже ставати найкращими у своїй галузі.

 Знайомтесь: Півень Владислав – студент 3 курсу спеціальності “Економіка” та переможець цьогорічного конкурсу «Кращий студент СумДУ 2021»!  Отримав стипендію Президента та став кращим у номінації «студент-науковець СумДУ». Також Владислав має  відзнаку від міського голови Сумської міської Ради!

Владислав Півень, студент спеціальності "Економіка підприємства", Кращий студент СумДУ.

Владислав Півень,
студент спеціальності “Економіка підприємства”,
Кращий студент СумДУ, стипендіат Президента України.

Анастасія Кірільєва – студентка двох спеціальностей: магістрантка «Управління інноваційним» бізнесом ННІБіЕМ та «Міжнародний бізнес» ЦЗДВН

Анастасія Кірільєва, студентка спеціальності «Управління інноваційним бізнесом” та «Міжнародний бізнес», Стипендіат голови Сумської обласної державної адміністрації.

Ми поспілкувались з героями та дізналися про їх мотивацію здобуття таких неймовірних успіхів.

FB:  Розкажіть про себе.

Владислав: Я студент ІІІ курсу ННІ БіЕМ, навчаюся за спеціальністю “Економіка”. У шкільні роки я брав активну участь та перемагав у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсі-захисті наукових робіт МАН України. Навчально-наукову діяльність продовжую й в університеті. Окрім академічної діяльності, із задоволенням читаю художню літературу та граю на фортепіано.

Анастасія: Мені 22 роки. Навчаюсь на двох спеціальностях: «Управління інноваційним бізнесом» (ННІБіЕМ); «Міжнародний бізнес» (ЦЗДВН). У вільний час від роботи та навчання люблю проводити час з рідними, активний відпочинок та готувати.

FB: Розкажіть про свої досягнення.

Владислав: У 2020-2021 н.р. я брав участь та здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства» (І місце), зі спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності» (І місце). Виконував науково-дослідну роботу по проєкту Європейської комісії «Кафедра Жана Моне з економічної політики ЄС та громадянського суспільства». Також працюю лаборантом проблемної науково-дослідної лабораторії (у рамках НДР «Сталий розвиток та ресурсна безпека: від проривних технологій до цифрової трансформації економіки України»).

Анастасія: Я є співавтором багатьох наукових статей різних економічних напрямків, переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» 2020-2021 н. р. ,зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції», а також брала участь у НДР. Протягом навчання в університеті брала участь у багатьох заходах присвяченим розвитку особистості, а також підвищення професійних навичок. Я була учасницею програми «Молодий посадовець», в рамках якої проходила стажування в органах місцевого самоврядування, а саме у Правовому управлінні. Була учасницею XІII Форуму «Європа – Україна» у Польщі темою якого було “Нові можливості, старі загрози”.

FB: Що допомогло тобі отримати стипендію?

Владислав: Постійне самовдосконалення та наполеглива праця кінець кінцем трансформуються в результативність. Окремо хочу зауважити надзвичайно важливу роль наукових керівників, які допомагають студентам не тільки здобути нові знання, а й віднайти власну наукову стежину.  Важливо отримувати відмінні оцінки, мати певні наукові досягнення та загалом брати активну участь у різних видах діяльності (громадська, спортивна, культурно-масова тощо).

Анастасія: Під час навчання я активно займалась науковою діяльністю поза навчальною програмою. Мені було цікаво писати наукові роботи у різних напрямках та досліджувати різні сфери економічної діяльності. Необхідно наполегливо працювати над собою та розвивати як особисті якості, так і професійні ще під час навчання. брати участь у різноманітних програмах розвитку.

FB: Звідки ти береш натхнення для роботи?

Владислав: На мою думку, натхнення ніколи не зникає, коли любиш те, що робиш. Навчально-наукова діяльність спонукає мене рухатися вперед, досягати поставлених цілей, самовдосконалюватися.

Анастасія: Мене заохочує сам процес отримання кінцевого результату. Написання плану роботи, розробка стратегії виконання тих чи інших завдань, а також організація власного часу для цього. Я розумію, що під час кожної роботи я знаходжу необхідні для мене речі, які накопичую та інтерпретую у якісні навички як для професійної освіти, так і для життєвого досвіду в цілому.

Ми не могли не розповісти детальніше про перемогу Владислава Півня у щорічному конкурсі «Кращий студент СумДУ 2021», тому вирішили запитати детальніше про емоції та не простий шлях до цього у студента!

FB: Чи очікував ти отримати номінацію у конкурсі «Кращий студент СумДУ»?

Владислав: Отримати номінацію в такому конкурсі – завжди приємно, почесно й трохи несподівано, оскільки конкуренція дуже висока: наш університет надзвичайно багатий на справжні таланти: хтось досягає вершин у навчанні, культурно-мистецькому, громадському житті, інші – у спорті, науці тощо.

FB: Яким повинен бути кращий студент України?

Владислав: На мою думку, кращий студент України – це всебічно розвинена особистість, що досягла значних результатів у різних напрямах, людина, яка відкрита до будь-яких ініціатив, готова сприймати конструктивну критику та самовдосконалюватися.

Наші студенти – креативні, наполегливі та перспективні! Тільки така молодь зможе змінити наше майбутнє на краще та сприяти розквіту країни. Бажаємо Владиславу та Анастасії не зупинятися на досягнутому та обов’язково досягти своїх цілей, адже вони цього гідні!

Студентка Анна Мукоріз