Від випускника школи до студента….

Ми запускаємо новий проєкт “Від випускника школи до студента….”, де наші студенти розкажуть про особливості навчанні в Інституті БіЕМ, поділяться своїми враженями та дадуть цікаві поради.

Зустрічайте нашого першого героя – Курило Руслана, який 9 років навчався у рідному селищі Липова Долина, потім у Сумській гімназії-інтернаті (історико-географічний профіль), а зараз успішний студент спеціальності 073 “Менеджмент”..

FB: Коли прийняли остаточне рішення з вибором освіти?

Руслан: Ще наприкінці 10 класу вирішив стати Менеджером.

FB: Ви вже знаєте ким будете працювати? Ким себе бачите через 10 років?

Руслан: Звичайно, що точно сказати майже неможливо. Але є думки, щоб стати гарним та ефективним менеджером у якійсь перспективній компанії та мати кар’єрне зростання.

FB: Які очікування були від навчання?

Руслан: Звичайно, що на той момент були думки, що навчання буде в корпусах, буде активне студентське життя, але коронавірус та війна зруйнували всі очікування…

FB: В школі цікавились економікою?

Руслан: Так, звичайно, моїм улюбленим предметом була географія. Тому я завжди цікавився що відбувається в економічній сфері.

FB: Чому обрали саме СумДУ?

Руслан: У 9 класі від школи їздили на лекційне заняття в СумДУ, тоді я відразу вирішив, що буду вступати саме сюди. Також вагомими критеріями у виборі були такі:

1. Знаходження університету в області та неподалік від рідного дому.

2. За 2 роки навчання в гімназії мені сподобалося місто і я вже не вагався перед тим, як подати заяву.

FB: Чому обрали саме свою спеціальність?

Руслан: Мені завжди подобалась математика та економіка, спеціальність “Менеджмент” є певним поєднання між цими сферами.

FB: Що більше всього подобається в навчанні на БіЕМі?

Руслан: 1. Якісне навчання

2. Надаються всі можливості, щоб стати гарним фахівцем